esmaspäev20. mai 2024

Aasta kõige skandaalsemad sündmused jõuavad Kuku maratonsaatesse

20. detsember 2023
Raadio Kuku

Raadio Kuku pakub pühedeperioodil rohkelt erinevat kuulamist, mille krooniks saab 27.detsembril maratonsaade ”Kuku aasta 2023”.

Saatejuhid Timo Tarve, Indrek Ojamets ja Karel Reisenbuk alustavad juba kell 7 hommikul, et iga tund võtta ette sündmused erinevast kalendrikuust.

”Aasta on olnud väga värvikirev, valimised, idavedude skandaal, segadused mittetulundusühinguga Slava Ukraini,” meenutas Timo Tarve. ”Tuletamegi öeldut ja tehtut kuu kaupa meelde.”

Aastat võetakse kokku ka teistes Kuku programmides. 23. detsembril kell 13 läheb näiteks eetrisse väga eriline ”Tarkade klubi”. Tavapärane Tallinna ja Tartu meeskonna vaheline mälumäng toob sel korral mõlemat linna esindama ühe jõuluvana. Lisaks vastab Tallinna poolel küsimustele tänavu telesaates ”15 küsimust” palju kõneainet pakkunud Tiina Klooster. Tartut esindab seevastu Eesti edukaim naismaletaja Karmen Viikmaa.

Jõululaupäeval kell 18 võib saates ”Paaris/Mäng” kuulata jõulumuusikat, mida saatejuht Avo Elmele lisaks aitab valida ja lahti mõtestada muusik, koolitaja ja vaimulik Madis Metsala.

Kui 23. ja 24. detsembril on Kuku saated eetris tavapärase kava järgi, siis esimesel ja teisel jõulupühal saab kuulata rohkem muusikat ning põnevaid kohtumisi tuntud külalistega saadete ”Kukul külas” ja ”Paaris/Mäng” arhiivist.

20. detsember 2023
Raadio Kuku