esmaspäev20. mai 2024

Alustab Kuku raadio uus arvamussaade “Käsi pulsil”

20. november 2023
Raadio Kuku

Pikaaegse raadiokogemusega poliitik Kalle Muuli võtab pärast pausi taas koha sisse Kuku mikrofoni taga, et analüüsida Eesti elu igareedeses saates ”Käsi pulsil”.

Kalle Muulile oponeerib Postimehe arvamustoimetuse autor Martin Ehala. Et rääkida tulistel teemadel, on ”Käsi pulsil” eetris igal reedel kell 11 otsesaatena. Saadet saab järelkuulata Kuku kodulehel ja Pleieri mobiilirakenduses. Kuku eetris kordub ”Käsi pulsil” reedel kell 21.

Uusi saateid lisandub Kuku kavasse veelgi, koostöös Päästeametiga toovad Timo Tarve ja Ainar Ruussaar kuni aasta lõpuni kuulajateni elanike kaitset ja teisi päästeteemasi käsitleva saate "Julge olla". Saade on eetris kolmapäeval kell 11 ja kordub kell 19.

Seoses uute programmidega muutub ”Krimiraadio” eetriaeg. Ainus kriminaalsetele teemadele pühendatud raadiosaade on nüüd eetris teisipäeviti kell 13 ja kordusena pühapäeval kell 17.

Enn Eesmaa ajaloosaade “ENNtsüklopeedia” jõuab kuulajateni uuel eetriajal laupäeviti kell 15 ning kordusena pühapäeva hommikul kell 8.

20. november 2023
Raadio Kuku