teisipäev23. juuli 2024

Kuku kuulajaid äratab uus hommikusaade "Hommikuraadio Romi ja Kristjaniga"

25. august 2023
Raadio Kuku

Alates 28. augustist alustab Kukus uus hommikuprogamm "Hommikuraadio Romi ja Kristjaniga", mida veavad Romi Hasa ja Kristjan Gold.

"Otsime lahendusi elulistele probleemidele ja viime kuulajaid kohtadesse, kuhu nad ise ei pruugi sattuda," kirjeldas Kristjan Gold. "Kohv peab olema kuulajal endal, kõik muu hommikuks vajalik tuleb meie poolt."

Goldi sõnul saab uue programmi osaks ka suhtlus kuulajaga, nimelt saavad soovijad edastada jaamale oma tagasisidet nii häälsõnumite kui tekstina WhatsAppi rakenduses. Kuku number WhatsAppis on 53 40 55 50, link on leitav ka kodulehelt.

Kuku peatoimetaja Madis Kimmel ütles, et jaama hommikuvööndi värskendamine oli loogiline samm, sest legendaarne "Ärataja" on aastaid ühesuguse kava järgi eetris käinud. "Otsustasime alustada puhtalt lehelt ja meil on selleks suurepärane tandem Romi ja Kristjani näol, kes seda saadet vedama hakkavad."

Kimmeli sõnul ei kao kuhugi operatiivsed Kuku uudised, mida saab hommikuti kuulata kaks korda tunnis. Lisaks rõõmustavad kuulajat endiselt legendaarsed Rohke Debelaki libauudised, mis on eetris 8.50.

"Hommikuraadio Romi ja Kristjaniga" on eetris iga tööpäeva hommikul.

Igal tööpäeval kell 15-18 eetris olevat saadet "Kuku pärastlõuna" juhivad sel sügisel Siiri Mihkelson, Indrek Ojamets ja Karel Reisenbuk. Kuku sügisprogamm toob suvepuhkuselt tagasi mitmed teisedki saated, mis jätkavad harjumuspärastel aegadel.

25. august 2023
Raadio Kuku