kolmapäev17. juuli 2024

Kuku "Olümpiaraadio" avab iga päev Pekingi OMi telgitaguseid

3. veebruar 2022
Raadio Kuku

Alates 4. kuni 20. veebruarini kuuleb aktuaalseid olümpiamängudega seotud teemaarendusi ja võistluspäeva kokkuvõtet raadio Kuku pärastlõunases saates "Olümpiaraadio". Tegu on Eestis ainukese olümpiapäeval toimunut käsitleva eriprogrammiga, mille eesmärk on lisaks spordiga seotud nüanssidele anda edasi võistlusega seotud poliitilist ja sotsiaalset vaadet.

Ott Järvela juhitavas saates aitavad olümpia agendat lahti mõtestada sisukad intervjuud ja päevakajalised teemad, mille rõhuasetus sõltub konkreetse päeva sündmustest. “Olümpiaraadio tagab 17 päeva järjest tervikliku ülevaate Pekingis toimunud tähtsamatest võistlusest ja sündmustest, et olümpiamängudega püsiks kenasti kursis ka inimene, kes on saanud võistlusi jälgida pisteliselt või üldse mitte,” ütles Järvela.

Tegemist ei ole klassikalise olümpiamängudele orienteeritud saatega, kus saab kuulda otsereportaaže. Saade pakub spordi ja võistlusega seotud teemadele erinevaid nüansse ja vaatenurki, mis võivad tavalisel spordivaatlejal tähelepanuta jääda.

Ligi tunnipikkune "Olümpiaraadio" on eetris iga päev, tööpäevadel kell 14.00 ja nädalavahetustel kell 15.00.

Lisaks vahendab Kuku olümpiaareenidel toimuvat otsesaadetes "Ärata", "Sihik" ning "Kuku pärastlõuna". Öistel tundidel võistlevatele Eesti sportlastele saab samuti kaasa elada Kuku vahendusel, sest olümpiaülekannete heli jõuab nendel päevadel ka raadioeetrisse. Saatekava on leitav siin.

"Olümpiaraadio" järelkuulatavad episoodid leiad siit.

3. veebruar 2022
Raadio Kuku