teisipäev18. juuni 2024

Kuku raadio läheb otse-eetrisse kultuurisündmustelt üle Eesti

27. juuli 2023
Raadio Kuku

Sel reedel läheb Kuku raadio otse-eetrisse juubeliaastat tähistavalt Viljandi folgilt. Pärimusmuusika suursündmusele pühendatud “Kuku pärastlõuna” erisaade kestab tavapärasest terve tunni võrra kauem ja toob kuulajateni festivalimelu otse folgi südamest.

Kohapeal on sündmust kajastamas Kuku raadio saatejuhid Romi Hasa, Kristjan Gold ja Roberta Vaino. “Oleme välistuudioga otse-eetris kella 14-18ni ning võõrustame külalisi nii stuudios kui saadame oma reporterid platsile, et uurida folgiliste muljeid,” räägib Kristjan Gold.

Viljandi folk on tänavu jõudnud uhke 30. juubelini ning see toob kokku nimekaid muusikuid üle kogu maailma. Aastakümneid toimunud festival on alati olnud midagi enamat kui lihtsalt muusikafestival – see on südamest tulev austusavaldus pärimuskultuurile, traditsioonidele ja elurõõmule.

Lisaks Viljandi folgile jagub Kuku raadiole väljasõite ka augustis. Järgmisel nädalavahetusel sõidab raadiojaam oma välistuudioga Haapsallu, kus toimub Baltimaade suurim bluusifestival Augustibluus. Samuti on Kuku raadio otse-eetris 11. ja 12. augustil Paides Arvamusfestivalilt.

Kuku raadiot kuuleb eri sagedustel üle kogu Eesti ning samuti ka rakendusest Pleier ja Digiraadiost.

27. juuli 2023
Raadio Kuku