pühapäev10. detsember 2023

Turvaline tee algab kainest juhist: Raadio Kuku kutsub registreerima ”Selgeks grupijuhiks”

4. juuni 2023
Raadio Kuku

Raadio Kuku alustas taas traditsiooniks kujunenud kampaaniaga “Selge grupijuht”. Tänavu saab end kirja panna nii siinsamas Kuku koduleheküljel ja ka üheksas registreerimispunktis üle Eesti. Enne jaani loosib jaam registreerunute vahel välja väärt kingitusi.

Juba 27. aastat kutsub raadiojaam jaanipidulisi kainele mõistusele ning soovib läbi kampaania ennetada joobes juhtimist ja vähendada liiklusohtusid. Osalema oodatakse kaineid juhte, kes hoolitseks jaanilaupäeval ja jaanipäeval ka selle eest, et keegi tema sõpradest või tuttavatest ülemeelikus tujus ise liiklusesse ei kipuks.

Registreerimiseks kliki SIIA.

“Me ei tohi unustada, et joobes juhtimine on äärmiselt ohtlik nii juhile endale kui ka teistele liiklejatele. Kahjuks on purjuspäi autorooli istumine endiselt väga suur probleem,” tõdes raadiojaama peatoimetaja Madis Kimmel. “Ent õnneks annab igal aastal ligi 5000 inimest Kuku kampaanias osaledes lubaduse, et nad seda ei tee ning on seeläbi eeskujuks kõikidele roolikeerajatele.”

Kuulajad saavad kampaaniaga lisaks veebile liituda ka Postimees Grupi ajalehetoimetuste klienditeenindustes üle Eesti, täpsem info on leitav SIIN. Kohapeal registreerijad saavad paberil tunnistuse, autokleepsu ja valida ühe meelepärase alkoholivaba joogi. Iga veebis registreerija saab alla laadida digitaalse tunnistuse.

22.juunil loositakse Kuku raadio otse-eetris kõikide registreerujate vahel hulgaliselt auhindu, sealhulgas sõiduauto Nissan ARIYA kasutusõigus üheks kuuks. Auhindade loosis osalevad võrdselt nii veebis kui linnades kohapeal registreerunud. Võitjad avalikustame ka kodulehel kuku.ee.

Kampaaniat toetavad Circle K, Nissan, A.Le Coqi alkoholivabad joogid, Smartpost Itella, Lidl, Seesam, Forus Taxi ja Forus Takso.

Loe rohkem kingituste ja registreerimise kohta

Kampaania reeglid

Show image
Ärataja
4. juuni 2023
Raadio Kuku