teisipäev23. juuli 2024

"Selge grupijuhi" kampaanias andis lubaduse rekordilised 7618 raadiokuulajat

21. juuni 2024
Raadio Kuku

Raadio Kuku traditsiooniline kampaania “Selge grupijuht” saavutas tänavu erakordse edu, ületades kõik varasemad osalusnumbrid. Kokku tervelt 7618 inimest andsid lubaduse olla jaanipäevadel oma seltskonnale kaine juht, tagades nii ohutu koduteekonna kõigile pidulistele.

“Meie jaoks on suur rõõm näha, et nii paljud inimesed hoolivad mitte ainult enda, vaid ka oma lähedaste turvalisusest. Sellised kampaaniad aitavad kaasa sellele, et Eesti teed oleksid ohutumad ja et jaanipäeva pidustused lõppeksid õnnelikult, ilma traagiliste vahejuhtumiteta. Rekordiline osavõtt annab tunnistust meie kuulajate teadlikkusest ja vastutustundest, mis on ainult positiivne,” sõnas Kuku peatoimetaja Madis Kimmel.

Juba 28. korda kutsus raadiojaam jaanipidulisi üles kainusele, eesmärgiga ennetada joobes juhtimist ning vähendada liiklusohtusid. Osalema kutsuti kaineid juhte, kes hoolitseks jaanilaupäeval ja jaanipäeval ka selle eest, et keegi tema sõpradest või tuttavatest ülemeelikus tujus ise liiklusesse ei kipuks.

Registreeruda sai nii Kuku raadio veebilehel kui ka ajalehtede toimetuste klienditeenindustes üle Eesti. 21. juunil loositakse kõigi osalejate vahel Kuku raadio otse-eetris välja mitmeid auhindu, sealhulgas A. Le Coqi alkoholivabu jooke, Circle K kinkekaarte ja Voltride elektriratas. Seesam kindlustus loosib oma lisakampaanias osalenutele välja Hedon Spa kinkekaarte ning võitjad avalikustatakse Seesam kindlustuse kodulehel.

Sel aastal toetasid kampaaniat Circle K, A. Le Coqi alkoholivabad joogid, Seesam kindlustus ja Voltride. Kuku raadio tänab kõiki, kes osalesid “Selge grupijuhi” kampaanias ja aitavad kaasa ohutumatele jaanipühadele.

Kampaania võitjad:

Circle K poolt 100 euro väärtuses kinkekaardid võitsid:

Liis Voit, Janek Melter, Tiiu-Tiivi Kahr

A.Le Coq'i poolt 5 kasti Fassbrause Cherry alkoholivabu jooke ja 5 kasti Premium 0,0% alkoholivaba õlut võitsid:

Tarmo Uutmann, Piret Laanesoo, Sigrid Tõnnov, Ants Palumaa, Kaire Nurmes

A.Le Coq'i poolt 5 kasti Premium 0,0% alkoholivaba õlut võitsid:

Eliko Essmann, Andres Talbonen, Keitlin Sammul, Mari-Liis Värnik, Riho Rikka

Voltride elektriratta Voltride Oolter TORM võitis:

Uno Vassiljev

Seesam kindlustuse lisaloosi võitjad avalikustatakse Seesam kindlustuse kodulehel 27. juunil 2024.

21. juuni 2024
Raadio Kuku